VOZILA PIJANA I BEZ DOZVOLE, PA SE KOLIMA ZABILA U KUĆU: Devojka ostala zarobljena u vozilu, zid se umalo srušio na nju (FOTO)

19. 10. 2021. u 09:28

DVE devojke su u noći između nedelje i ponedeljka u Vinici, mestu koje pripada Varaždinskoj županiji, udarile automobilom u zid porodične kuće.

ВОЗИЛА ПИЈАНА И БЕЗ ДОЗВОЛЕ, ПА СЕ КОЛИМА ЗАБИЛА У КУЋУ: Девојка остала заробљена у возилу, зид се умало срушио на њу (ФОТО)

Foto: Arhiva VN

Nakon što je devojka koja je upravljala automobilom izgubila kontrolu nad vozilom zbog prevelike brzine, završile su na trotoaru, sletele sa njega i probile živu ogradu, a zatim i zid porodične kuće, čiji su se ostaci skoro srušili na automobil, prenosi Dnevnik.hr.

Dok je njena 22-godišnja saputnica uspela da pobegne iz automobila, 23-godišnja devojka vozač ostala je zarobljena u njemu.

Devojka koja je upravljala vozilom bila je pod dejstvom alkohola i vozila je iako joj je izrečena mera zabrane upravljanja vozilima.

O nesreći su na svom Fejsbuku prijavili i vatrogasci iz Vinice.

- U noći sa nedelje na ponedeljak u 1.39 sati dobili smo dojavu iz operativnog centra i izašli na tehničku intervenciju sa navalnim i kombi vozilom sa ukupno devet vatrogasaca.

Nakon što su shvatili da je ostatak kuće u opasnosti od urušavanja na lično vozilo, u kojem se nalazi zarobljena devojka, vatrogasci su se podelili u dve ekipe.

- Prva je pružila pomoć suvozaču koja je izašla iz vozila, dok je drugi tim počeo da obezbeđuje zgradu od daljeg urušavanja i uz pomoć hidrauličnog alata i motorne testere oslobodio je vozača automobila koji je bio zarobljen u vozilu. Tri vatrogasca iz Javne vatrogasne stanice Varaždin (JVP) naknadno su prišla mestu događaja i takođe su svojim hidrauličnim alatima pomogla u spasavanju povređene osobe - opisali su vatrogasci koji su devojku vozača oslobodili uz pomoć radnika hitne pomoći.

Jutarnji list

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

ISTORIJSKA ODLUKA! Mečevi imaju ČETVRTINE na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Americi, Kanadi i Meksiku!