U ALBANIJI SPREČENO KRIJUMČARENJE DROGE: Policija u Draču zaplenila 6,5 kilograma kokaina
ALBANSKE vlasti otkrile su i zaplenile u pristaništu Drač 6,5 kilograma kokaina u jednom kontejneru sa tovarom iz Ekvadora.
Luka Drač
Prema navodima policije, izvršena je detaljna kontrola 10 kontejnera kompanije "Alba egzotik frut" i tom prilikom pronađena droga pakovanja u nekoliko paketića, prenosi MIA.
U kontejneru sa bananama iste kompanije, već je ranije otkriveno više od 11,6 kilograma kokaina.
Preporučujemo
PONOVO PODRHTAVA TLO U ALBANIJI: Registrovan zemljotres u centralnom delu zemlje
19. 07. 2021. u 09:48
NEVEROVATNO OTKRIĆE U RUMUNIJI: Koristila kamen kao držač za vrata, ispostavilo se da vredi milion evra
KAŽU da je nečije smeće nečije blago, ali komad „kamena“ koji je decenijama držao vrata otvorenim predstavlja blago po gotovo svačijim standardima.
09. 12. 2025. u 16:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)