OPREZ PRI DONOŠENJU ODLUKA Astro savet za 11. decembar: Aspekti Meseca upozoravaju - Pazite kako trošite novac i komunicirate sa nadređenima
MESEC danas kasno po podne izlazi iz vatrenog, nestrpljivog znaka Ovna i ulazi u mirnog, staloženog, pouzdanog Bika, znak svoje egzaltacije (u kome ispoljava najbolje osobine).
Foto: Shutterstock
Ali, nažalost, ovaj divni Mesec obrazuje samo napete aspekte, i to sa retrogradnim Merkurom u Strelcu, Plutonom i Venerom u Vodoliji i sa retrogradnim Marsom u Lavu.
Tako inkonjunkcija Mesec-Merkur upozorava na oprez prilikom donošenja odluka, naročito u vezi sa putovanjima, obrazovanjem, decom, pravosuđem, zakonodavstvom, studijama, kontaktima sa strancima, jer mogu biti zasnovani na nelogičnim zaključcima. Ovaj aspekt će najviše uticati na Strelce, Blizance, Device i Ribe, koji bi trebalo da se drže izreke, "tri puta meri, jednom seci".
Kvadrat Mesec-Pluton, predstavlja naporan aspekt između simbola emocija i uživanja, i planete dominacije i velikog novca, što upozorava na ranjivost i probleme u ljubavnim vezama, u kojima će žene biti više povređene. Pogađa fiksne znake, Bikove, Lavove, Vodolije i Škorpije. Uzroci mogu da budu partnerova potreba za dominacijom i nametanjem svoje volje, novac, ljubomora i posesivnost, koje još više pojačava konjunkcija Venere i Plutona u Vodoliji.
Budući da Bik i Pluton simbolizuju finansije i moć, pazite kako trošite novac, ali i kako komunicirate sa nadređenima, koji će vam davati do znanja da su isključivo oni u pravu.
Kvadrat Mesec-Mars upozorava na probleme sa decom, mladima, a na zdravstvenom planu donosi probleme sa kičmom i štitnom žlezdom, kao i opasnost od sportskih povreda.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)