U SUSRET FESTU: Revija filmova u Jugoslovenskoj kinoteci
REVIJA filmova "U susret Festu" biće održana u Jugoslovenskoj kinoteci od 10. februara do 7. marta. Revija U počinje filmovima "Krv moje krvi"Marka Belokija i "Beli bog" Kornela Mundruca.
FOTO: Promo
Biće prikazano ukupno 11 filmova od kojih su većina obeležili izdanja "Festa" u protekloj deceniji, među kojima se izdvajaju "Klimaks" Gaspara Noea, "Mlada i divna", Fransoa Ozona, "Na telu i duši" Ildiko Enjedi.
Među filmovima koji će se prikazivati, publika će moći da pogleda i film "Sibil" Žastin Trije, u kom jednu od glavnih uloga tumači nedavno tragično preminuli glumac Gaspar Ulije.
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)