KO JE UHAPŠENI DŽONI - NASLEDNIK VELJE NEVOLJE: Učestvovao u likvidaciji "škaljaraca" Dedovića i Stamatovića

Andrijana Nešić

10. 03. 2021. u 13:18

NIKOLA Vušović, zvani Džoni, koji je trebalo da preuzme poslove Veljka Belivuka, uhapšen je danas po crvenoj potresnici u Dominikanskoj Republici.

КО ЈЕ УХАПШЕНИ ЏОНИ - НАСЛЕДНИК ВЕЉЕ НЕВОЉЕ: Учествовао у ликвидацији шкаљараца Дедовића и Стаматовића

FOTO: Ata images

Nikola Vušović, zvani Džoni, navodno je nameravao da sa svojom grupom preuzme prljave poslove Velje Nevolje.

Vušović je punio stupce crne hronike još davne 2010, kada je uhapšen zajedno sa vođom navijača Partizana Aleksandrom Stankovićem, koji je likvidiran 13. oktobra 2016. sa čak 60 metaka iz dva "kalašnjikova" u Bačvanskoj ulici u Beogradu.

Džoni je prema pretpostavkama jedan od ljudi koji je učestvovao u ubistvu koje se dogodilo u Atini a kada je ubijen navodni pripadnici škaljarskog klana Igor Dedović i Stevana Stamatovića.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su grobari iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)