SVEDOK NESREĆE NA IBARSKOJ: Pri punoj brzini autobus je krivudao i leteo po magistrali (FOTO)
U NEZGODI koja se dogodila večeras u Lipovici, na ulazu u Beograd, lakše telesne povrede zadobile su tri osobe, a saobraćaj se odvijao usporeno, kada se autobus na liniji 591 okrenuo na putu i preprečio obe trake.
Foto: Privatna arhiva
Prema nezvaničnim informacijama zadnji deo zglobnog autobusa "proklizao" je, a potom se okrenuo i blokirao saobraćaj.
Foto: Privatna arhiva
Nezgoda se dogodila malo pre 19 časova, a tom prilikom tri osobe su prevezene u Urgentni centar.
Kako nam je rekao jedan od putnika, autobus je krivudao po putu.
- Pri punoj brzini autobus je krivudao i leteo po Ibarskoj magistrali. Imali smo sreće što nije bilo automobila iz suprotnog smera, inače ko zna kako bi se ovo završilo - rekao je J. K.
Foto: Privatna arhiva
Zbog nezgode saobraćaj je bio obustavljen na Ibarskoj magistrali, u blizini Meljaka. S obzirom na to da je nedeljom pojačan saobraćaj ka Beogradu, juče su zadržavanja na naplatnoj rampi Obrenovac bila i do 20 minuta.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (1)