PEVAČ "SMAKA" UHAPŠEN ZBOG OTVORENIH PRETNJI VUČIĆU: Spreman sam da ti život uzmem
PEVAČ rok grupe Smak Dejan Najdanovic Najda uhapsen je prekjuče zbog sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje sigurnosti.
Foto: Jutjub/Tanjug
On je putem "Fejsbuka" uputio pretnje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću - saznaju "Novosti".
Po nalogu tužilaštva mu je bilo određeno zadržavanje do 48 časova, i posle saslušanja kod sudije pušten da se brani sa slobode.
On je preko svog naloga osim uvreda i psovki uputio otvorene pretnje šefu države:
- Želim da ti se zatre seme prokleto i da ... i da nikad niko tvoje ime ne spomene... a ja sam spreman da ti zivot uzmem p.... izdajnicka...
Preporučujemo
UHAPŠEN I MLAĐI SIN (16): Odmotava se klupko ubistva Aleksandra Lazovića (40) u Rumi
06. 07. 2026. u 21:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (18)