UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA UBADANJE: Ranio radnika obezbeđenja na splavu
BEOGRADSKA policija uhapsila je Uroša M. osumnjičenog da je sinoć nožem povredio radnika obezbeđenja na jednom splavu.
Foto: Z. Jovanović
Sumnja se da je on nožem ubo Marka K. u stomak.
Uroš M. je osumnjičen za krivično delo pokušaj ubistva i u roku od 48 sati će biti priveden na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Beogradu.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - PONUDA NA SAJMU AUTOMOBILA: Pogledajte kako izgledaju novi modeli
Preporučujemo
JEZIVA SMRT STARIJE ŽENE: Kod Vladičinog Hana nađeno njeno beživotno telo
26. 05. 2025. u 11:23
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)