PRETUČENA DEVOJKA NOĆAS U BEOGRADU: Sa teškim telesnim povredama prevezena u Urgentni
U BEOGRADU je oko 20 minuta posle ponoći pretučena 25-godišnja ženska osoba i nanete su joj teške telesne traume, nakon čega je prevezena u Urgentni centar, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Foto: M.Stevanović
U glavnom gradu su noćas u dva saobraćajna udesa lakše povređene tri osobe i one su takođe prevezene u Urgentni centar.
Ekipe Hitne pomoći su u toku noći intervenisale 103 puta, od čega je 18 intervencija bilo na javnom mestu.
Najviše poziva uputili su hronični bolesnici, oni sa srčanim tegobama i problemima sa pritiskom, kao i astmatičari.
BONUS VIDEO:
VELIKA AKCIJA POLICIJE: Razbijena kriminalna grupa u Kraljevu i Loznici, krali kola po celoj Evropi
Preporučujemo
UMRLO DETE KOJE JE POVREĐENO U UDESU KOD TUNELA UČKA: Lekari su sve probali, ali uzalud
20. 08. 2023. u 15:43
ZAVRŠEN SUDBONOSNI SASTANAK OKO GRENLANDA! Pomeren iz Bele kuće, trajao 50 minuta, a o jednoj fotografiji svi govore (FOTO)
ZVANIČNI sastanak na visokom nivou oko Grenlanda, na kojem su učestvovali američki potpredsednik Džej Di Vens, američki državni sekretar Marko Rubio i ministri spoljnih poslova Danske i Grenlanda, Lars Loke Rasmusen i Vivijan Mocfelt, završen je nakon 50 minuta.
14. 01. 2026. u 18:36
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
GDE JE DANAS ČEDINA BIVŠA ŽENA? Jelena uživa u Americi - sa novim dečkom
JELENA i Čeda su se razveli nakon 25 godina braka u kom su dobili četvoro dece.
16. 01. 2026. u 09:52
Komentari (0)