POZNATO KO JE ČOVEK KOJI SE ZABARAKADIRAO U GARAŽI: Preti da će se razneti, pregovarači policije na terenu
KAKO se nezvanično saznaje, M. R. se zabarikadirao u montažnu garažu na svom imanju i preti da će izvršiti samoubistvo.
Foto: I. Marinković
Poziv policiji stigao je nešto oko 20 časova, i od tad traje drama, a na licu mesta su brojne ekipe policije, hitne pomoći, kao i vatrogasci.
Foto Facbook/M.R.
Prema nezvaničnim saznanjima, M. R. navodno želi da digne ruku na sebe zbog neraščišćenih imovinskih odnosa. Navodno je veliku količinu novca pozajmio jednom prijatelju bez priznanice i sada ne može da povrati novac.
Kako su nam komšije rekle, on je dugo živeo i radio u Nemačkoj, a po povratku u Srbiju odlučio je da otvori auto-plac.
Pregovarački timovi pokušavaju da ga privole da se preda.
(Telegraf.rs)
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)