FATIMI ODREĐEN PRITVOR: Osumnjičena za ubistvo penzionera na Vračaru ostaje iza rešetaka

Танјуг

05. 02. 2023. u 19:58

NA PREDLOG Višeg javnog tužilaštva u Beogradu sud je odredio pritvor do 30 dana Fatimi Z. (39) osumnjičenoj da je je u noći između 2. i 3. februara na svirep način ubila D.V. (70) u njegovom stanu na Vračaru.

ФАТИМИ ОДРЕЂЕН ПРИТВОР: Осумњичена за убиство пензионера на Врачару остаје иза решетака

Foto: Fejsbuk

Pritvor je određen zbog opasnosti od bekstva, da ne bi uticala na svedoke, da ne bi ponovila krivično delo u kratkom vremenskom periodu i zbog uznemirenja javnosti, rečeno je u Višem javnom tužilaštvu.

Osumnjičena je na saslušanju priznala ubistvo, tvrdeći da je to uradila u samoodbrani, jer je D.V. hteo da je siluje preteći joj nožem.

Fatimi Z. se naredbom o sprovođenju istrage na teret stavlja krivično delo ''teško ubistvo''. Osumnjičena se na saslušanju kod tužioca branila da je uspela da otme nož D.V.

BONUS VIDEO: KOMŠINICA O UŽASU NA BEŽANIJI - "Kažu da je u pitanju dvostruko ubistvo"

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?