PRVE SLIKE SA MESTA ZLOČINA U BAČKOJ PALANCI: U ovoj kući je sin sekirom ubio majku (FOTO)
MUŠKARACA S.P. (28) usmrtio je svoju majku (S.P.) u Šumskoj ulici u Bačkoj Palanci.
Foto: N. Karlić
Pretpostavlja se da je mladić majku ubio sekirom dok je spavala.
Preporučujemo
OGLASILA SE KOMPANIJA "SLOBODA": Evo šta se noćas tačno dogodilo u fabrici u Čačku!
04. 06. 2021. u 09:03
DAN POSLE - NOĆI PAKLA U ČAČKU: Požar konačno ugašen, helikopteri VS izvršili 50 naleta (FOTO/VIDEO)
04. 06. 2021. u 03:29 >> 22:21
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)