ŽELJKU RUTOVIĆU POZLILO: Odloženo suđenje za ranjavanje Peconija
Željku Rutoviću optuženom za ranjavanje biznismena Predraga Rankovića Peconija jutros je pozlilo, pa mu je u Višem sudu u Beogradu odloženo suđenje.
Foto Instagram
Njegov branilac Sonja Manojlović predala je sudiji izveštaj lekara. Sledeći pretres zakazan je za novembra.
Rutović se inače već nekoliko godina leči od teške bolesti i često ide u Italiju na terapije i kontrole.
On je 2017. godine u hotelu park pucao Peconiju u noge i lupao mu čaše i sve što je dohvatio sa stola o glavu.
Željko Rutović je posle tog sukoba četiri godine bio u bekstvu i osuđen je u odsustvu na dve godine i četiri meseca zatvora, ali kad se predao 2021. godine zatražio je ponovno suđenje u prisustvu.
Danas su trebale da budu završne reči, a onda za koji dan i presuda, ali je sve prolongirano za novembar.
Preporučujemo
UROŠ PETROVIĆ POSRĆE I PADA NA ASFALT: U sudu gledan snimak ubistva na Zvezdari
12. 03. 2026. u 15:31
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)