ZRENJANINAC POGINUO DOK JE SEKAO GRANJE: Sumnja se da je dohvatio žice i stradao od strujnog udara
ŠEZDESETPETOGODIŠNjI Zrenjaninac, u subotu oko 13 časova tragično je izgubio život dok je ispred svoje kuće u Železničkoj ulici sekao granje.
foto: grad Zrenjanin
Policiji u Zrenjaninu nešto posle 13 časova prijavljeno je da je muškarac u korpi sa dizalicom pronađen u beživotnom stanju, a njegovo telo poslato je na obdukciju u novosadski Centar za sudaku medicinu.
Na lice mesta izašli su policija, vatrogasci i ostale nadležne službe.
Sumnja se, a to će utvrditi istraga, da je nesrećni šezdesetpetogodišnjak, prilikom seče grana dohvatio žice i stradao od strujnog udara.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (0)