POZAJMIO "HONDU" DA SE PROVOZA I NASTRADAO? Poginuo motociklista kod izletišta Babatovo
Četrdesettrogodišnji vozač motorcikla "honde", smrtno je stradao u noći između subote i nedelje, kod sela Elemir, u neposrednoj blizini popularnog izletišta na Tisi, Babatovo.
Foto SK
Zrenjaninska policija osim nezvanične potvrde da se nesreća sa smrtnim ishodom dogodila, nije saopštila detalje.
Od bajkera iz Zrenjanina saznali smo da nije iz moto sveta, jer ga niko od njih ne poznaje, kao i da je verovatno samo pozajmio "hondu", da se provoza.
- U subotu je u obližnjem selu Aradac, održan moto skup, a u blizini je i mnogo atraktivnih vikendica tako da je možda nesrećni vozač motocikla, bio sa društvom na nekoj od njih, pa poželeo da se provoza - rekao nam je nezvanično poznati zrenjaninski bajker, uz napomenu da je čuo da je velikom brzinom direktno udario u betonski stub, tačnije nekadašnji plinsku stanicu od betona i da je smrtni ishod bio neminovan.
Preporučujemo
DIREKTAN SUDAR AUTOMOBILA I KAMIONA KOD SOMBORA: Strahuje se da ima stradalih
14. 12. 2025. u 20:38
POGLEDAJTE SNIMAK: Kako je kum Radoja Zvicera izručen Srbiji (VIDEO)
14. 12. 2025. u 18:06
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)