VATRA IZBILA U KANCELARIJI NA DRUGOM SPRATU: Detalji požara u beogradskoj školi
U OSNOVNOJ školi "Stevan Dukić" u Danteovoj ulici broj 52 na Paliluli, jutros oko pola osam došlo je do požara, vatrogasne ekipe su brzo intervenisale, a deca i zaposleni su bezbedni i van objekta.
D. Ristić
Dojava je primljena u 7.33 časa, a na lice mesta su poslata tri vozila sa 12 vatrogasaca iz VSJ Zvezdara. U 7.38 časova ustanovljeno je da je došlo do požara na drugom spratu i da je velika zadimljenost.
Ekipe su pristupile gašenju i odimljavanju, deca i zaposleni su van objekta.
U OŠ "Stevan Dukić" je ustanovljeno da je gorela kancelarija, ostava i da je bila velika zadimljenost.
Požar je lokalizovan u 7.45 časova
BONUS VIDEO: OVO JE GODINA ERNIJA: U istorijskoj nepogodi stradalo desetine hiljada ljudi
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)