MUŠKARAC PODLEGAO POVREDAMA: Povređeni u teškoj saobraćajnoj nesreći na Novom Beogradu izgubio bitku za život
MUŠKARAC star oko 70 godina, koji je učestvovao u sudaru na Novom Beogradu, preminuo je u Urgentnom centru.
Foto: N. Skenderija
Nesreća se dogodila oko 12.50 časova na raskrsnici Noveške ulice i Marka Čelebonovića, piše "Blic".
- Automobil "dačija sandero" udario je u kamion. Vozač automobila star oko 70 godina nije davao znakove života - kaže izvor.
Prema nezvaničnim informacijama, muškarac je prevezen u Urgentni centar, gde su lekari konstatovali smrt.
BONUS VIDEO - KRVAVA TUČA U ROŽAJAMA: Nožem povređene tri, uhapšene dve osobe
Preporučujemo
SUDAR NA NOVOM BEOGRADU: Automobil udario u kamion - muškarac ne daje znake života
01. 08. 2023. u 14:12
TEŠKA NESREĆA U MAĐARSKOJ: Vozilo sa migrantima sletelo sa puta - poginulo dete
01. 08. 2023. u 09:33
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SADA JE SVE OTKRIVENO! Evo zbog čega Dušan Mandić nije bio na prijemu kod Vučića
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je u zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu pošto je u nedelju u finalu pobedila Mađarsku 10:7, međutim mnogi nisu znali sa kakvim problemima se nosio selektor Uroš Stevanović.
28. 01. 2026. u 12:38
Komentari (0)