PREMINULA NA RADNOM MESTU: Tragedija u zrenjaninskoj Nacionalnoj službi za zapošljavanje, direktorka umrla u kancelariji
DIREKTORKA filijale Nacionalne službe za zapošljavanje u Zrenjaninu mr Tatjana Mijatović iznenada je u petak 20. januara, preminula na radnom mestu, u svojoj kancelariji.
Foto: Marijan Mahalup
Kao nezvanični saznajemo, ona je preminula pred kraj radnog vremena, samo je pala u svojoj kancelariji, u kojoj je bila sama. Koleginica je čula da je nešto lupilo, ušla je i zatekla je na podu pored radnog stola. Kada je Hitna pomoć nažalost mogla je samo da konstatuje smrt.
Rođena 1968. godine, Tatjana Mijatović je dužnost direktora obavljala je od 2014. godine.
Osim u Filijali za zapošljavanje, radila je u odeljenju Ministarstva prosvete i Javnom komunalnom preduzeću "Čistoća i zelenilo" u Zrenjaninu.
Sahrana Tatjane Mijatović je u nedelju 22.januara u 13 časova na Tomaševaćkom groblju u Zrenjaninu.
Preporučujemo
NAPALI POLICAJCE NA DUŽNOSTI: Mladići iza rešetaka, jednom pronašli drogu
20. 01. 2023. u 19:06
BAŠ VEJE U ZRENjANINU: Prvi sneg ove godine iznenadio Banaćane (FOTO)
20. 01. 2023. u 18:20
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)