BIZARNA SMRT U SURČINU: Hteo da ukrade gorivo, a kad je slučajno presekao crevo od hidraulike automobil je pao na njega
Meta A. (45) nastradao je pod za sada neutvrđenim okolnostima 10. decembra u ranim jutarnjim satima u Surčinu, a njegovo telo zatečeno je u Vrtlarskoj ulici, ispod parkiranog automobila "citroen C5".
Foto: N. Karlić
Pripadnici Sektora za vanredne situacije su podigli zadnji deo vozila, nakon čega je Hitna pomoć u 03.25 časova konstantovala smrt čoveka.
Nakon što je policija izašla na teren, utvrđeno je ko je vlasnik i korisnik vozila, koji je izjavio da mu nastradala osoba nije poznata, kao ni okolnosti pod kojima je čovek ispod automobila.
Prema prvim informacijama, pretpostavlja se da je nastradali muškarac hteo da krade gorivo i da je greškom presekao crevo od hidraulike umesto od goriva.
- 'Citroen c5' ima vazdušne jastuke i kad je presekao crevo, automobil je pao na njega. To je prva verzija ove bizarne nesreće - navodi izvor.
Nakon istrage nadležnih organa biće precizno utvrđeni svi detalji i okolnosti smrti muškarca čije je telo preveženo na obdukciju.
(Blic)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
"ŽELIM OSVETU": Putin izdao naredbu - neka počne odmazda
Veliki broj mrtvih u napadu koji jedna strana naziva "terorističkim aktom", a druga "legitimnim ciljem".
23. 05. 2026. u 19:33
Komentari (0)