DEVOJKA PREŽIVELA UDES: Teško povređena Anastasija u stravičnoj nesreći kod Alibunara
JEDNA od povređenih u stravičnoj nesreći kod Alibunara Anastasija J. nije podlegla je povredama, saznaju "Novosti".
Foto: D. Balšić
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila oko ponoći na ulazu u Alibunar iz pravca Vladimirovca, poginula su dva mladića.
Na licu mesta je poginuo poginuo mladi advokat iz tog mesta Zoran A. (32), dok je njegov prijatelji Vladimir M. (40) podlegao povredama nakon nesreće.
Brat i sestra, koji su se takođe nalazili u automobilu smrti, teško su povređeni.
Kako „Novosti“ saznaju, do nesreće je došlo kada je vozilo, kojim je upravljao Zoran A., iz još neutvrđenih razloga naletelo na traktor sa plugom, koji se kretao istom trakom, ispred njih. Automobil se od siline udarca odmah zapalio.
BONUS VIDEO:
SAOBRAĆAJ OBUSTAVLjEN DO DALjNjEG: Prelaz preko šina u Savskoj nakon havarije nije moguć
Uskoro opširnije
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)