SAOBRAĆAJNA NESREĆA U KIKINDI: Ima povređenih
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se dogodila danas pre podne, oko 10 sati, u širem centru Kikinde, povređene su dve osobe, žena koja je vozila bicikl i vozač iz jednog automobila.
Foto: Rada Šegrt
Oboje su prebačeni u Opštu bolnicu, gde su ženi konstatovane teže povredre, jer je zadobila prelom noge, dok je vozač putničkog vozila lakče prošao. Oboje su pušteni na kućni oporavak.
Foto: Rada Šegrt
Kako nam je rečeno u Policijskoj upravi u Kikindi, nezgoda se dogodila na raskrsnici Prizrenske i Nemanjina ulice, a uzrok sudara, najverovatnije, je neustupanje prvenstva prolaza, pa je došlo do bočnog sudara dva putnička vozila, a potom i odbacivanja i sudar sa biciklom.
Drugi detalji ove nezgode nisu poznati, kao ni sankcije koje će biti preduzete protiv učesnika.
Preporučujemo
OTAC SKRHAN PONAVLjA JEDNU REČENICU: "Da mi je bar jedan sin ostao živ" (FOTO)
27. 10. 2021. u 10:00
POTRESNO: Ovo su dva brata i majka koji su nastradali u udesu u Hrvatskoj
27. 10. 2021. u 07:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)