DANICA DRAŠKOVIĆ NAPRAVILA HAOS NA ČUKARICI: Izgubila kontrolu, pa svojim "pežoom" udarila u parkirane automobile
DANAS oko 14.05 časova na Čukarici, u Ulici Beogradskog bataljona, Danica Drašković je svojim vozilom marke "pežo 4007" udarila u parkirana vozila.
Foto: P. Milošević
Kako saznajemo, Danica Drašković je "iz njoj nepoznatog razloga" izgubila kontrolu nad svojim vozilom i udarila u tri automobila marke "VW Turan", "mercedes" i "škoda oktavia".
Na automobilima je napravljena materijalna šteta.
Preporučujemo
PETORO POVREĐENIH U ZEMUNU, ČETVORO DECE: Poznat i uzrok nesreće na dečjem igralištu (FOTO/VIDEO)
24. 09. 2021. u 14:53 >> 15:09
DETALjI NESREĆE U ZEMUNU: Među povređenima i deca, potraga za vozačem autobusa u toku
24. 09. 2021. u 14:03
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (2)