DEČAK N.N. (9) iz Badovinaca utopio se juče u Drini, a njegovo beživotno telo je pronađeno jutros oko 9 sati.
Povezane vesti
SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA PUTU ŠAVNIK-ŽABLJAK: Poginuo muškarac iz Budve
ČETRDESETOGODIŠNjI Z. P. iz Budve smrtno je stradao prilikom saobraćajne nesreće koje se jutros dogodila na putu Šavnik - Žabljak, u mestu Grabovica, saopšteno iz OKC-a Uprave policije.
12. 07. 2021. u 15:00
STRADAO U SEČI DRVA: Nesreća u Bijeloj Crkvi kod Rožaja
DOK je sekao drva, poginuo je Ž. B. (70) iz Rožaja.
29. 06. 2021. u 14:22
Najnovije iz rubrike
IZVUČENO TELO ŽENE IZ ADE: Odmah upućeno na obdukciju
NA makiškoj strani Ade, u Beogradu, danas je iz vode izvučeno telo žene stare oko 40 godina.
28. 02. 2026. u 19:55
AUTOMOBIL POKOSIO DVE DEVOJČICE NA NOVOM BEOGRADU: Hitno prevezene u Tiršovu
DVE maloletne devojčice povređene su u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 12 sati na Novom Beogradu, prenose mediji.
28. 02. 2026. u 13:11
PRIVEDEN OSUMNJIČENI FALSIFIKATOR: Sa lažni ispravama prelazio državnu granicu dve godine
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Sektora unutrašnje kontrole i Uprave kriminalističke policije u saradnji sa Drugim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su crnogorskog državljanina G. Ć. R. (1982) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo falsifikovanje isprave u produženom trajanju.
28. 02. 2026. u 00:04
POGLEDAJTE - OVAKO SU "ŠKLJOCNULE" LISICE OSUMNJIČENOM ZA UBISTVO NA TREŠNJI (VIDEO)
U AKCIJI policije priveden je osumnjičeni za saizvršilaštvo u ubistvu Živka Bakića januara ove godine u naselju Trešnja pod Avalom.
27. 02. 2026. u 22:17
NOVI DETALJI HAPŠENJA U OBRENOVCU: Ovo je osumnjičeni za saizvršilaštvo u ubistvu Živka Bakića
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova Policijske uprave za grad Beograd, Odeljenja za suzbijanje krvnih, seksualnih i saobraćajnih delikata i trgovine ljudima, u saradnji sa pripadnicima Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Uprave kriminalističke policije MUP-a po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su R.S. (1997) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo.
27. 02. 2026. u 22:07
Komentari (0)