SASLUŠAN DEDA MANIJAK IZ MLADENOVCA: Starac (70) mamio devojčice da uđu kod njega u automobil, a evo šta je rekao tužiocu
M. S. (70), koji je uhapšen nakon što ga je majka devojčice (12) prijavila da je pokušao da namami njenu ćerku u automobil, negirao je krivicu pred Osnovnim tužilaštvom u Mladenovcu, ali mu je određen pritvor do 30 dana.
Foto:B. G.
Da podsetimo, majka devojčice T. G. ispričala je za Kurir da joj je ćerka rekla da ju je u sredu stariji čovek dozivao na ulici i ubeđivao da sedne u njegov auto. Devojčica nije htela da mu priđe, a kad joj se približio, nudio joj je prevoz i pričao da su ga poslali po nju.
Kako je bio uporan, dete je fotografisalo auto i pobeglo u obližnji supermarket, a M. S. je krenuo za njom i ubeđivao je da se samo šalio.
Brzo nakon prijave je i uhapšen.
- Osumnjičeni je pred tužiocem negirao dva krivična dela proganjanje koja mu se stavljaju na teret. Tužilaštvo je nakon saslušanja zahtevalo određivanje pritvora, a sud je na to pristao zbog sumnje da će uticati na svedoke i ponoviti delo. Osim njega, izjavu je u svojstvu svedoka dala i majka jedne od devojčica - dodao je izvor iz istrage.
(Kurir.rs)
Preporučujemo
AUTOBUS UDARIO DEVOJKU (22) U CENTRU BEOGRADA: Policija na licu mesta
27. 12. 2025. u 15:21
IZBO NOŽEM SVOJE RODITELjE PRE SAMOUBISTVA: Stravični detalji zločina u Kruševcu
27. 12. 2025. u 13:06
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)