KARLEUŠA OPTUŽENA ZA NAPAD I VREĐANJE FOTOGRAFA: Pevačica ponovo na sudu - reagovalo tužilaštvo!
TREĆE osnovno javno tužilaštvo godine podnelo je optužni predlog Trećem osnovnom sudu u Beogradu krivičnom postupku koji se vodi protiv osumnjičene Jelene Karleuše.
Foto: printskrin instagram/JK
Optužni predlog je podnesen 22.3. marta, u krivičnom postupku koji se vodi protiv osumnjičene Karleuše, zbog postojanja opravdane sumnje da je izvršila krivično delo Zlostavljanje i mučenje iz člana 137 stav 1 Krivičnog zakonika, povodom događaja na Novom bežanijskom groblju kojom prilikom je oštećen Vladimir Šporčić, fotograf lista "Kurir".
Podsetimo, Karleuša je u junu 2019. godine fizički napala, pljuvala i vređala fotografa Vladimira Šporčića, koji ju je, vršeći radnu obavezu, slikao na javnom mestu. Zbog ovog incidenta on je podneo krivičnu prijavu Trećem osnovnom javnom tužilaštu zbog ugrožavanja sigurnosti.
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)