POSEKLA MAJKU I BABU NOŽEM: Nasilna ćerka i unuka smeštena u "Lazu"
JAVNI tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, obavešten od strane policije da je ženska osoba, za koju je utvrđeno da je T.S. (26), u nedelju, posekla majku (50) po licu i babu (79) po rukama kuhinjskim nožem, naložio je danas da se protiv nje podnese prijava za dva krivična dela nasilje u porodici.
Foto: Profimedia
- Imajući u vidu da postoji sumnja u duševno stanje okrivljene, na osnovu usmenog naloga javnog tužioca, T.S. je smeštena u Kliniku za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević", gde je izvršen preliminarni pregled - objašnjavaju iz Tužilaštva. - na osnovu nalaza doneta je odluka da se okrivljena zadrži u klinici radi psihijstrijskog veštačenja.
Javni tužilac doneo je naredbu za njeno psihijatrijsko veštačenje i podneo predlog nadležnom sudu da donese rešenje kojim će i odrediti smeštanje okrivljene u ovu ustanovu, koje je u međuvremenu i doneto.
Preporučujemo
Užasna nesreća u Bulevaru kralja Aleksandra: Tramvaj udario mladića (21)
02. 05. 2026. u 09:19
Ugrozili život ljudi: Ukrali 40m kablova na brzoj pruzi u Subotici
01. 05. 2026. u 22:27
Sudar na putu Novi Pazar-Raška: Učestvovala četiri vozila, ima povređenih
01. 05. 2026. u 21:37
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)