NOVI DETALJI MISTERIOZNE SMRTI: Evo šta je otkrila obdukcija Elvisa iz Lokava; od Tamare i dalje ni traga, ni glasa
OBDUKCIJA beživotnog tela mladog Roma Elvisa Nikolića (23) iz sela Lokve u južnom Banatu, čiji je leš pronađen 27. oktobra kako pluta kanalom Dunav-Tisa-Dunav kod susednog sela Janošik, pokazala je da njegova smrt nije nastupila nasilnim putem.
Foto: Facebook
Kako „Novosti“ nezvanično saznaju, ustanovljeno je da je reč o klasičnom utapanju, kao i da na njegovom telu nije bilo nikakvih tragova nasilja.
Ipak, i dalje nisu poznati ni razlog, ni način na koji je Elvis završio u kanalu. To je predmet istrage, koju vodi pančevačka policija u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom iz Pančeva.
Elvisov leš je, inače, pronađen osam dana nakon što je poslednji put bio viđen u društvu svoje devojke Tamare Novakov (19) iz obližnjeg sela Jermenovci. Tek tada je ustanovljeno da i Tamare nema od tog 19. oktobra, što je celom slučaju dalo dozu misterije, pogotovo što niko od njihovih članova porodice nije prijavio da su nestali.
Za Tamarom se i dalje traga, a istraga se vodi u više pravaca.
Preporučujemo
"BERANSKA STAZA SMRTI" ODNELA I PETI ŽIVOT: Devojku (16) kolima ubio maloletnik bez dozvole, pa pobegao
06. 11. 2024. u 20:42 >> 20:45
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)