UHAPŠENA ŽENA (26) IZ VLASOTINCA: Muškarca (73) dovela u zabludu i opljačkala ga
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvo identifikovali su dvadesetšestogodišnju ženu iz Vlasotinca, osumnjičenu da je počinila krivično delo prevara.
Foto: N. Skenderija/Tanjug/Profimedia/Ilustracija
Ona se sumnjiči da je, tokom marta ove godine, dovela u zabludu sedamdesettrogodišnjeg muškarca iz Niša tvrdeći da joj je blokiran račun u banci i da zbog toga ne može da podigne nasledstvo i ubedila ga da na njegovo ime u prodavnici tehničke robe kupi tri mobilna telefona i pametni sat, kao i da sklopi ugovor sa jednim mobilnim operaterom i dobije pretplatničku karticu.
Potom joj je, kako se sumnja, sedamdesettrogodišnjak dao i njegovu burmu i zlatni lančić, nakon čega mu se ona više nije javljala.
Preporučujemo
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)