KLADOVLJANI PRIVEDENI: Policija zaplenila pištolje i municiju

Suzana Mihajlović Jovanović

23. 02. 2024. u 14:16

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Kladovu, u dve različite akcije uhapsili su dvojicu sugrađana, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

КЛАДОВЉАНИ ПРИВЕДЕНИ: Полиција запленила пиштоље и муницију

Foto: MUP

Policija u Kladovu, prilikom pretresa kuće J. K. (75) iz ovog grada pronašla je jedan pištolj i 49 komada municije, za koje se sumnja da su nelegalni.

Na drugoj lokaciji, kod pedesetogodišnjeg Kladovljanina pronađen je neprijavljeni pištolj.

Po nalogu Višeg javnog tužlaptav u Negotinu, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će uz krivične prijave zbog osnova sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, biti privedeni tužiocu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

U PONOĆ ĆU POLJUBITI DRAŠKA STANIVUKOVIĆA: Bekvalčeva bacila oko na gradonačelnika Banja Luke (FOTO)