NAPAD NOŽEM U BEOGRADU: Mladić izboden u vrat ispred kafića, lekari mu se bore za život
MLADIĆ M. N. (20) teško je povređen u Primoštenskoj ulici u Batajnici kada ga je nožem napao A. P. (22).
Foto I. Marinković
Policija je brzom i efikasnom akcijom uhapsila osumnjičenog mladića, piše Blic.
- Policija i Hitna pomoć zatekli su teško povređenog M. N. ispred jednog ugostiteljskog objekta. On je bio povređen u predelu vrata, a povreda je opasna po život. Prevezen je u Urgentni centar - kaže izvor.
Ustanovljeno je da je u tuči povređen i A. P. (22) koji je nakon medicinskog pregleda priveden u policijsku stanicu Zemun.
- Istraga je u toku, utvrđuju se sve okolnosti događaja. O slučaju je obavešteno nadležno tužilaštvo - kaže izvor.
BONUS VIDEO: Ubistvo kod škole na Čukarici
Preporučujemo
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (2)