POLICAJCI UHAPSILI KOLEGU ZBOG DROGE: Pronađeno kilo i po marihuane kod pripadnika žandarmerije
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru efikasnom akcijom zaplenili su 1.588,8 grama marihuane i uhapsili J. P. (1974) iz Raške, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Anspleš
Policija je sinoć, u Ulici Save Kovačevića, zaustavila „ladu“ kojom je upravljao osumnjičeni i u gepeku pronašla crnu kesu u kojoj su se nalazila tri pakovanja marihuane.
Kako "Novosti" nezvanično saznaju radi se o pripadniku Žandarmerije koji je već udaljen sa posla zbog prethodnog krivičnog postupka koji se vodi protiv njega.
BONUS VIDEO: POGLEDAJTE KAKO KONTROLIŠE SAOBRAĆAJNA POLICIJA - Naši reporteri u patroli sa saobraćajcima
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (2)