CENA "SAVE" OSTAJE 53,5 DINARA: Vlada Srbije donela odluku i o izvozu mleka
VLADA Srbije produžila je još tri meseca cenu hleba "Sava" od 53,5 dinara, a do Nove godine produžila je zabranu izvoza mleka.
Foto A. Stevanović Živković
Vlada je usvojila danas izmenjenu Uredbu o obaveznoj proizvodnji i prometu hleba od brašna tipa T-500, kojom je ograničenje cene ovog proizvoda produženo za još 90 dana, a u cilju sprečavanja većih poremećaja i očuvanja životnog standarda stanovništva.
Odluku DA PRODUŽI ZABRANU IZVOZA MLEKA Vlada je donela da bi sprečila nestašicu mleka i proizvoda od mleka, a odluka će se primenjivati od 1. do 31. decembra.
Vlada je na današnjoj sednici donela i Zaključak o prihvatanju donacije Slovačke - vakcine protiv COVID-19.
U pitanju su vakcine Pfizera i BioNTeća, koje je Vlada Slovačke, s obzirom na tradicionalno prijateljske i bliske odnose uputila Srbiji.
Preporučujemo
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)