KAKO ĆEMO VOZOM OD BEOGRADA DO NOVOG SADA 200 NA SAT: "Novosti" u najsavremenijoj i najmodernijoj kompoziciji u regionu (FOTO)

NEDELjNE "Novosti", sutra u najsavremenijoj i najmodernijoj kompoziciji u regionu - kako ćemo vozom za koji dan od Beograda do Novog Sada 200 na sat?

КАКО ЋЕМО ВОЗОМ ОД БЕОГРАДА ДО НОВОГ САДА 200 НА САТ: Новости у најсавременијој и најмодернијој композицији у региону (ФОТО)

Foto D. Milovanović

  • Za koliko sekundi kompozicija dostiže ovu brzinu
  • Na koliko će ukupno stanica stajati voz
  • Kako je teklo testiranje specijalnog softvera
  • Koji su prvi utisci mašinovođe Zorana Đurđevića

Čitajte više u sutrašnjem izdanju Večernjih novosti!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (4)

STRATEŠKO PARTNERSTVO ALTA BANKE, Air Serbia i Visa: Kartica sa dodatnim benefitima za klijente