SNIMAK ZBOG KOG SRBIJA PLAČE OD SMEHA: Profesor morao da prekine onlajn predavanje - "Ono što vidite je moja žena!" (VIDEO)
SNIMAK onlajn predavanja koje je profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu Ivan Boričić održao svojim studentima izazvao je lavine smeha na društvenim mrežama.
Foto: Printscreen
Profesor je u jednom trenutku morao da prekine čas, zato što je njegova žena pokušala da ispuzi iz sobe.
On je vidno iznerviran obustavio predavanje, uz reči:
- Morao sam da prekinem, žena puzala da izađe! Ono što vidite je žena, moja - rekao je profesor sa iznerviranim izrazom lica koji je postao viralan.
Preporučujemo
HIT OGLAS DEVOJKE IZ SRBIJE: Traži cimerku, mora da ispuni ovaj uslov
10. 04. 2021. u 18:02
SPREMITE SE ZA UDARE KOŠAVE: Vremenska prognoza za narednih sedam dana
12. 04. 2026. u 18:11
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (3)