"POČIVAJTE U MIRU, GRADONAČELNIČE BANDIĆU": Mali uputio telegram saučešća povodom smrti gradonačelnika Zagreba

MINISTAR finansija Siniša Mali, povodom smrti gradonačelnika Zagreba Milana Bandića, uputio je danas telegram saučešća Upravi Grada Zagreba i porodici Bandić.

ПОЧИВАЈТЕ У МИРУ, ГРАДОНАЧЕЛНИЧЕ БАНДИЋУ: Мали упутио телеграм саучешћа поводом смрти градоначелника Загреба

Foto: Tanjug/Zoran Žestić

Mali je naveo da je kao nekadašnji gradonačelnik Beograda imao priliku da se sretne sa Bandićem i da zna sa koliko energije i posvećenosti je radio taj posao.

Istakao je da biti gradonačelnik jednog grada znači buditi se i ići na počinak sa problemima svojih sugrađana i svakodnevno učestvovati u malim i velikim bitkama za grad.

- Gospodin Bandić je tako živeo i radio više od 20 godina i njegov grad i sugrađani će to pamtiti. Počivajte u miru, gradonačelniče - navodi se u saučešću Malog.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

LAKŠE JE NEGO ŠTO MISLITE: Šta da radite kada vam se farmerke skupe? Sjajan trik!