DVA PUTA JE BIO NA REANIMACIJI, TREĆI PUT NIJE USPELA: Dačić otkrio detalje smrti Palme - "Nisam mogao da verujem da se to može desiti"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić rasplakao se jutros kada je govorio o smrti Dragana Markovića Palme.
FOTO: screenshot pink tv
Istakao je da ga nije ubila samo bolest, već i stres.
On je rekao da su mu novinari javili da je Dragan Marković Palma preminuo, i otkrio je detalje smrti političara.
- Nisam mogao da verujem da se to može desiti. Kada vam kažem, to je bilo kao grom iz vedra neba. Stanje mu se naglo pogoršalo. Preminuo je u Zemunskoj bolnici u Beogradu, tačno je da je imao problema sa jetrom. Mislim da sada neko kaže ciroza, svi to odmah vezuju za alkoholizam. A on nikada nije pio, reč je bila o nekim drugim problemima, pronašli su određenu bakteriju u organizmu. Došlo je do smetnji rada u čitavom organizmu, i bubrezi i srce... Dva puta je bio na reanimaciji, treći put ona nije uspela - kazao je ministar.
Foto: Skrinšot/Pink Tv
Pokušao je da na svoj način to rešava, išao je kod lekara a da niko to ne zna, istakao je Dačić.
- U svakom slučaju, ne znam šta bih mogao više o tome da govorim. On nije ni govorio o tome. Nije ni bilo poznato. On je pre dva ili tri dana bio gost na jednoj televiziji, bio je dobro raspoložen. Zvao me je da se vidimo za vikend, ali ja nisam mogao... Ostaće mi žao što nisam došao na to okupljanje. Nisam ni znao da je u bolnici, on je umro u bolnici - kazao je kroz suze Dačić.
Dragan Marković Palma će biti sahranjen u utorak u Jagodini.
(Kurir)
Preporučujemo
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)