OTET MALOLETNIK NA KOSOVU: Kidnapovan u Gnjilanu zbog duga
TAKOZVANA Kosovska policija saopštila je da je Albanka iz Preševa prijavila da je u Gnjilanu njenog maloletnog brata oteo sugrađanin, prenosi Koha.
Foto: Tanjug
Kako se navodi u saopštenju tzv. Kosovske policije, podnosilac pritužbe je naveo da je do otmice došlo zbog spora oko duga.
- Albanka, državljanka Srbije, prijavila je policijskoj stanici u Gnjilanu da je nakon spora oko duga, kidnapovan njen maloletni brat - navodi se u saopštenju.
Kako se dodaje žrtva je državljanin Srbije.
- Tokom pretresa na imanju osumnjičenog pronađeno je i oduzeto 2.41 gram marihuane. Slučaj se istražuje - navodi se u saopštenju.
(Blic)
BONUS VIDEO:
NOVOSTI U LOZNICI: Mesto na kom je Albanac ubio srpskog policajca
Preporučujemo
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)