NEDELJNE “VEČERNJE NOVOSTI” DONOSE: Zašto zločini nad Srbima 1993. nisu stigli na dnevni red UN; Kako se Šukri Paša predao vojvodi Stepi
"VEČERNjE NOVOSTI" u štampanom, nedeljnom izdanju istražuju aktuelne teme, objavljuju ekskluzivne priče i reportaže.
Novosti
INTERVJU Vladika Sergije, episkop bihaćko-petrovački
KO NAMERAVA DA RASLABI NAROD, PRVO UDARA NA NjEGOVU CRKVU
Foto sajt eparhije
SVEDOČANSTVO
Profesor Ivanišević o stradalnicima
ZAŠTO MEMORANDUM O ZLOČINIMA NAD SRBIMA 1993. NIJE STIGAO NA DNEVNI RED UN
Foto A. Stanković
ISTRAŽUJEMO
Izbori za Sobranje 8. maja biće "čupavi"
DA LI JE I MAKEDONCIMA DOJADILO DA ČEKAJU "PUT U EVROPU"
Foto: Tanjug AP
OTKRIVAMO
Rekonstrukcija teatra trajala 17 godina
KADA ĆE POZORIŠTE U SUBOTICI PUBLICI DA OTVORI VRATA
Foto J. Lemajić
SEĆANjA
Obeležavamo 95 godina od smrti vojskovođe
KAKO SE ŠUKRI PAŠA PREDAO VELIKOM STEPI STEPANOVIĆU
Arhiva
PROČITAJTE JOŠ:
- POMENI U MALOM ORAŠJU I DUBONI: Pucnji mogu da ubiju ljude, ne i sećanja
- UGOVOR TRENERU PARTIZANA: Obradović crno-beli makar još dve godine
- BORAC PROTIV USTAŠA U VRHU NDH: Ko je bio August Marić, prvi načelnik generalštaba domobranskih formacija
- JOŠ SMO ŽIVI, PLANIRAMO I BUDUĆNOST: "Novosti" u ličkom selu Gornja Ploča
Preporučujemo
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)