STIŽE NAM JAKO NEVREME U NAREDNA DVA SATA: Ovi delovi Srbije biće prvi na udaru

U NAREDNA dva sata u centralnim, istočnim i jugoistočnim predelima Srbije, kao i na jugu Banata, očekuju se mestimično kiša i pljuskovi s grmljavinom.

СТИЖЕ НАМ ЈАКО НЕВРЕМЕ У НАРЕДНА ДВА САТА: Ови делови Србије биће први на удару

Foto: N. Živanović

Kako je najavio RHMZ na svom sajtu, u pojedinim delovima Beograda očekuje se kratkotrajna kiša. Saopštenje RHMZ odnosi se na period do 9.00 časova za današnji dan, četvrtak, 10. avgust.

Žuti meteoalarm upaljen je na celoj teritoriji Srbije zbog grmljavine, dok je na snazi u istočnom i jugoistočnom delu, kao i na prostoru KiM i zbog kiše.

BONUS VIDEO: Zastrašujuće kretanje oblaka nad jugom Srbije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (1)

STRAH OD RUSIJE PRED NATO SAMIT: Evropa sprema Istočni štit od Finske do Rumunije - posebno ih brine Ahilova peta