EVAKUACIJA NA AERODROMU U PRIŠTINI Policija dobila dojavu o mogućoj eksploziji
PUTNICI su evakuisani sa aerodroma "Adem Jašari" u Prištini nakon što je kosovska policija dobila dojavu o mogućoj eksploziji na aerodromu.
Foto Tanjug
- Oko 21 čas dobili smo informaciju o sumnjama u vezi sa mogućom eksplozijom na međunarodnom aerodromu "Adem Jašari" - rekla je portparolka policije Fljora Ahmeti za Reporteri.
Ona je dodala da je policija odmah izašla na lice mesta i počela da preduzima neophodne operativne radnje.
Preporučujemo
NOVO NASILjE NAD SRBIMA NA KIM: Obijena kuća porodice Slavić iz Lepine - i to peti put
26. 03. 2023. u 23:24
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (2)