PREMINUO STEFAN AVAKUMOVIĆ: Ujedinio Srbiju, na lečenje u Tursku krenuo uz pesmu, ali nije izdržao
MLADIĆ iz Beograda Stefan Avakumović (24) koji je otišao po pomoć u Tursku za lečenje od karcinoma debelog creva, preminuo je u bolnici
Foto: TV Prva printskrin
Mladić je izgubio bitku sa karcinomom debelog creva, potvrdila je njegova porodica za Telegraf.
Put u ovu zemlju je jako teško podneo, primio je krv i rane su mu se otvorile, a trebalo je da mu bude urađen i pregled skenerom.
Podsećamo, ovaj mladić, oko čije se sudbine ujedinila cela Srbija, otputovao je 18. aprila u Tursku i ispraćen je aplauzima i pesmom svojih prijatelja, drugara sa folklora i najmilijih.
- Kada su ga izneli iz kuće, pevao je. I onda su svi zapevali sa njim u jedan glas - rekla je tada jedna od njegovih drugarica.
Preporučujemo
RUČALI, A ONDA SE DOGODILA TRAGEDIJA: U okolini Zagreba deda se ugušio hranom i preminuo
25. 04. 2022. u 17:06
TRAGEDIJA NA USKRS: Zagrlio suprugu, uzeo bombu, izašao u dvorište i razneo se
25. 04. 2022. u 09:51
GRČKI PADOBRANAC VISIO ZAKAČEN ZA AVION: Drama u vazduhu iznad Larnake (VIDEO)
20. 04. 2022. u 20:07
TRAGEDIJA: Mladić iz BiH poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Dizeldorfa
13. 04. 2022. u 14:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (5)