SARADNJA DVE POLICIJE: Hrvatski policajci ponovo u Beogradu zbog nestanka Mateja Periša
GENERALNI direktor hrvatske policije Nikola Milina najavio je da će hrvatski policajci, u vezi sa slučajem nestanka Mateja Periša, ponovo otići u Beograd.
Foto: Arhiva Novosti/MUP Hrvatske
- Razmenjujemo informacije i kolege će sigurno još jedanput u Srbiju - kaže Milina.
Hrvatska policija prikuplja sve relevantne informacije i proverava ih, i u stalnom je kontaktu sa kolegama iz Srbije.
Milina nije saopštio detalje da li napreduje istraga, kao ni šta su pokazala dodatna ispitivanja prijatelja nestalog mladića, koji su s njim iz Splita otišli na proslavu Nove godine u Beograd.
Matej Periš iz Splita, podsetimo, nestao je u Beogradu u noći između 30. i 31. decembra. Iz potpuno nepoznatih razloga Periš je oko 1.20 posle ponoći istrčao iz kluba "Gotik" u kojem je bio sa društvom i od tada mu se izgubio svaki trag.
BONUS VIDEO:
Nastavljena potraga u reci Sava za nestalim Matejom
Preporučujemo
"OVO JE KOŠMAR": Otac Mateja Periša se rasplakao u uključenju u program (VIDEO)
27. 01. 2022. u 13:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (0)