DAČIĆ ZA "NOVOSTI": Nismo precizirali dan Mrkine sahrane, biće u sredu ili četvrtak
U SEDIŠTU stranke SPS na Studentskom trgu ekipa "Novosti" zatekla je Ivicu Dačiča koji je potvrdio za "Novosti" da će sutra od 11h biti otvorena Knjiga žalosti u sedištu stranke i u svim odborima širom zemlje, kao i da je upućen predlog da Mrkonjić bude sahranjen u Aleji zaslužnih građana.
Foto: Z.Jovanović
- Dogovarali smo upravo tehničke detalje, nažalost.
- Imamo i podršku predsednika Vučića koji je izjavio saučešće, da Mrka bude ispraćen na način na koji zaslužuje- rekao je Dačić.
- Nismo još precizirali dan sahrane zbog organizacije, jer će doći veliki broj ljudi. Tako da će biti ili sreda ili četvrtak - rekao je Dačić.
Sa Dačićem su u sedištu SPS bili i Aleksandar Antić i Žarko Obradović.
Preporučujemo
MILORAD VUČELIĆ SE OPROSTIO OD MRKONjIĆA: "Bio je pre svega i iznad svega dobar čovek"
28. 11. 2021. u 13:32
MRKINA FOTOGRAFIJA IZ MLADOSTI: Ovako je političar izgledao u detinjstvu (FOTO)
28. 11. 2021. u 11:54
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)