(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) JEZIVO VRŠNJAČKO NASILJE U KRALJEVU: Trojica tinejdžera tuku vršnjaka
NA DRUŠTVENIM mrežama se pojavio snimak vršnjačkog nasilja u Kraljevu.
Foto: Tviter/Printskrin
Kako se može videti na snimku, nakon rasprave tinejdžer je udario dečaka koji je od siline udarca pao na pod.
Okupljeni mladići su mirno posmatrali ovaj događaj i dok je još uvek bio na zemlji otišti uputivši mu neke komentare.
BONUS VIDEO: STRAŠAN NAPAD NA ZVEZDARI: Napao starca na ulici - bezdušno ga oborio na zemlju i opljačkao
Preporučujemo
POSLE BRUTALNE TUČE VRŠNjAKA Oglasila se direktorka škole: "Zna se koji su dalji koraci"
07. 10. 2021. u 07:54
BRUTALNO PRETUKAO TROJICU ĐAKA: Osmak tukao vršnjake i jednog poslao u bolnicu
06. 10. 2021. u 23:04
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (2)