UZMI RAČUN I POBEDI: Prvi put nisam gledala izvlačenje, kroz glavu mi je prošlo – meni je oktobar srećan mesec
STANICA Smiljković iz Sremčice, dobitnica stana u igri "Uzmi račun i pobedi 2021", kaže da prvi put nije gledala izvlačenje i da su svi ukućani donosili po neki račun, a najviše su skupili ona i suprug.
Foto: Printskrin
U četvrtom jesenjem izvlačenju nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" dvoiposoban stan u naselju Zemunske kapije dobila je Stanica Smiljković iz Sremčice.
U domu Smiljkovića raduje se dobitnica, a u radosti prednjači unučad.
Stanica kaže da prvi put nije gledala izvlačenje, jer je obavljala poslove u kuhinji.
- Prvi put nisam gledala, ne znam šta mi je bilo. Rekla sam suprugu - večeras nemoj da zaboraviš da gledamo - priča Smiljkovićeva.
- Bila mi je neka mučnina i onako mi je kroz glavu prošlo - meni je oktobar mesec srećan, možda ću imati sreću da me izvuku za stan. Samo mi je prošlo kroz glavu - kaže Stanica.
Iako su joj, dodaje, svi ukućani donosili po neki račun, najviše su skupili ona i suprug, uglavnom kada idu u prodavnicu.
Ima dve ćerke i sedmoro unučića, i kaže da će se dve sestre dogovoriti ko će u stan.
- Kako se one dogovore, ja se tako slažem - ističe Smiljkovićeva.
U izvlačenju je dodeljeno i pet automobila "fijat 500L", koji idu u Trgvište, Bečej, Zaječar, Paraćin i Beograd. U konkurenciji je bilo gotovo 11 miliona koverata sa fiskalnim računima.
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (0)