SPREMITE KIŠOBRANE! Najnovija najava RHMZ - Padavine u ovim delovima zemlje
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod Srbije objavio je novu najavu u kojoj se navodi da se u narednih sat vremena u pojedinim delovima Srbije očekuje kiša.
Foto: Tanjug/S.A.
Kako saopštava RHMZ, u narednih sat vremena se u Vojvodini, zapadnoj Srbiji i u pojedinim delovima Beograda očekuje slaba kiša.
Sutra se očekuje promenljivo oblačno vreme, mestimično sa kišom i kratkotrajnim lokalnim pljuskovima sa grmljavinom.
U južnim, centralnim i istočnim krajevima uglavnom suvo. Vetar slab i umeren, severni i severoistočni.
Jutarnja temperatura od 12 do 16, a najviša od 19 do 29 stepeni.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)