HOĆE STARATELJSTVO NAD UNUČIĆIMA: LJiljana Dačević iz Blaca kod premijerke

В.Н.

14. 07. 2021. u 20:47

BAKU Ljiljanu Dačević iz Suvog Dola kod Blaca sa dvoje maloletnih unučadi primila je premijerka Ana Brnabić, a sa predstavnicima Vlade Srbije, Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, kao i Ministarstva za brigu o porodicu i demografiju, razgovarala je o svojim dokazima da je blački Centar za socijalni rad izneo zaštitniku građana netačne podatke.

ХОЋЕ СТАРАТЕЉСТВО НАД УНУЧИЋИМА: Љиљана Дачевић из Блаца код премијерке

Foto Arhiva

Istovremeno je, kako saznajemo, zatražila i starateljstvo nad decom. Dogovoreno je da u petak svi nadležni posete Blace i Centar za socijalni rad i da se, kako baka Ljiljana tvrdi, uvere da ništa nije učinjeno za dobrobit dece.

Njena i sudbina dece uznemirila je proletos Srbiju. U teškim uslovima ona živi sa njima, a posle amputacije noge deca brinu o njoj, iako je Centar za socijalni rad pokušao da joj ih oduzme.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ČITAV GRAD U AUSTRIJI OSTAO ZATEČEN ZBOG SRBA: Evo šta su uradile delije (VIDEO)