UPOZORENJE VOJSKE SRBIJE: Zabranjeno kretanje od osam ujutru do ponoći na Pasuljanskim livadama
U DVA navrata tokom ovog meseca na vojnom poligonu Pasuljanske livade biće izvedene vežbe gađanja, i to artiljerijom od 5. do 10. juna i gađanje pešadijskim naoružanjem i minobacačima u periodu od 27. do 30. juna.
Foto: Ministarstvo odbrane
Ministarstvo odbrane, Univerzitet odbrane i vojna akademija obavestili su građane da je u vreme vežbi od 8 izjutra do ponoći u poligonu zabranjeno kretanje ljudi, domaćih životinja, motornih vozila i stočnih zaprega, a svi objekti, nastanjeni stalno ili privremeno, u tom periodu moraju biti iseljeni.
Poligonski prostor će biti obeležen crvenim zastavicama i obezbeđivaće ga stražari u cilju zaštite stanovništva.
Preporučujemo
ZELENSKI, MRTVI SU: Stravičan snimak i brutalna poruka, javio se Kadirov (VIDEO)
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov objavio je snimak likvidacije ukrajinskih vojnika u Kostjantinjivki u Donjeckoj oblasti u Ukrajini na svom Telegram kanalu.
07. 02. 2026. u 17:05
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)