NA DAN LOKALNIH IZBORA: Sprema se veliko hapšenje DPS aktivista u Nikšiću zbog kupovine glasova?!
U NIKŠIĆU će na dan lokalnih izbora doći do velike akcije policije i hapšenja DPS aktivista koji kupuju lične karte u ilegalnim i improvizovanim štabovima koji se nalaze u kućama, stanovima i podrumima na teritoriji tog grada.
FOTO: Depositphotos
Izvor koji je blizak policiji takođe kaže da je policija operativnim radom došla do saznanja da se na više od 20 lokacija u tom gradu svakodnevno obavlja nelegalna kupovina ličnih karata i to za cenu od 100 pa čak i do 500 evra.
U hapšenju će učestvovati više od 100 pripadnika interventne jedinice iz Nikšića i Podgorice i ovo će biti jasan znak da država konačno staje na put nelegalnim aktivnostima Demokratske Partije Socijalista, a takođe se nezvanično saznaje da se pripremaju najstrože kazne za sve aktere ovih i sličnih aktivnosti.
(signalcg.me)
Preporučujemo
CRNOGORSKA POLICIJA NASTAVLjA AKCIJU: I u Rastocima pretres kuće Đukanovića
27. 02. 2026. u 19:35
UMESTO RASPRAVE - HAOS: U Skupštini Crne Gore dan protekao u znaku incidenta u režiji opozicije
27. 02. 2026. u 18:09V.K.
ULAGANjE U TIVATSKI I PODGORIČKI AERODROM: Za razvoj više od 21 milion evra
27. 02. 2026. u 16:37
MLADIĆ PRETUKAO VIŠE LjUDI, PA IZVADIO NOŽ: Odranije poznat policiji
27. 02. 2026. u 15:47
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)