EVO KAKVA JE SITUACIJA NA GRANICI SA CRNOM GOROM: Slike sa prelaza sve govore, turističkoj sezoni nema spasa (FOTO)

Новости онлине

01. 09. 2020. u 14:28

Iako je Crna Gora otvorila granice za Srbe još 15. avgusta, kako javljaju reporteri "Novosti", granica je pusta, a na prelazu Dobrakovo uopšte nema zadržavanja.

ЕВО КАКВА ЈЕ СИТУАЦИЈА НА ГРАНИЦИ СА ЦРНОМ ГОРОМ: Слике са прелаза све говоре, туристичкој сезони нема спаса (ФОТО)

D. Milovanović

Granični prelazi su potpuno pusti, a ako uzmemo u obzir da je počela školska godina i da velikog talasa odlaska na letovanja više veće biti, tako će i ostati po svoj prilici.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (6)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje